این خرم تخفیف چی هست اصلا؟؟؟!!!

شرکت خرم تخفیف نوین٬زیر مجموعه ایی مستقل  از هلدینگ مقدم تهران  و با مدیر عاملی مهندس "صمد مقدم" می باشد.خرم تخفیف از روز بیستم اردیبهشت ۱۴۰۲ (روز خرم آباد - شهر آب و آوا) فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است.حوزه فعالیت خرم تخفیف، ارائه خدمات و محصولات کسب و کارهای تراز اول  استان لرستان  و شهر خرم آباد در بستر سیستم تخفیف گروهی منحصر بفرد خرم تخفیف به صورت آنلاین، روی وب آدرس www.khorramtakhfif.com است.گفتنی است امکان خرید کوپن های تخفیف ما از سراسر کشور امکان پذیر است.

.......

اینم‌ پیج اینستای خرم تخفیف:

Www.instagram.com/khorramtakhfif

اینستای خرم تخفیف

آقای خرم تخفیف٬ دنبال چی هستید شما؟؟؟

خرم تخفیف می خواهد تا با بکارگیری شیوه های نوین تبلیغاتی و استفاده از قدرت خرید گروهی، در حوزه خرید روشی را رواج دهد که از یک سو برای صاحبان کالاها و خدمات(شرکای تجاری خرم تخفیف) سودآور باشد، و از سوی دیگر برای مشتریان و خریداران(تاج سر خرم تخفیف هستن) صرفۀ اقتصادی بالایی داشته باشد؛ ارائه روشی که در آن خریدار و فروشنده به یک اندازه سود می برند. فارغ از تشریفات، عناوین شغلی و مراتب سازمانی، خرم تخفیف٬متشکل از متخصصان و کارشناسان حوزه تجارت الکترونیک، بازاریابی٬تحقیق و توسعه ٬عکاسی و فیلم برداری ٬مدیریت و IT است. خرم تخفیف٬با تمرکز بر روی یک کالا یا خدمت به‌صورت روزانه، هم فرایند انتخاب را برای کاربران آسان می‌کند و هم با استفاده از قدرت خرید گروهی، کالای مورد‌نظر را به قیمتی عرضه می‌کند که به سختی می‌توان از خرید آن صرف‌نظر نمود. و به این روش تجربه خریدی شگفت انگیز را برای شما رقم بزند.


خوب اینی که گفتی چه مزایایی داره؟؟؟

اول اینکه خرم تخفیف سعی داره عدالت خرید و فروش رو در سطح استان لرستان با این پلتفرم تا سطح کشور و حتی جهانی ارتقا بده . دوم٬با استفاده از این روش، همه روزه پیشنهادات متنوعی از انواع کالاها، خدمات، تفریحات و سرگرمی‌های تازه و جذاب روی سایت خرم تخفیف قرار می‌گیرد که خریداران می‌توانند با استفاده از تخفیف‌های  تا 90 درصدی، این پیشنهادات ویژه را خریداری کنند. و حالتون در اثر تخفیفات شگفت انگیز ما هرروز بهتر از دیروز است.سوم اینکه هیچی لذت بخش تر از یک خرید امن و راحت با تضمین ما و حداکثر تخفیف ممکن فکر نم کنم پیدا شه.از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

با وارد کردن ایمیل خود آخرین تخفیف ‌های شهرتان را دریافت کنید